Uganda – Perla Afriky

Uganda – Perla Afriky

Téma: Nejen cestovatelské setkání

Co můžete očekávat?

Tepající rytmy původní Afriky, nespočet divoké zvěře, setkání tváří v tvář se lvy nebo s největšími primáty světa – horskými gorilami, tropické deštné pralesy, místo, kde se rodí nejen Nil, měsíční pohoří Rwenzori, peřeje Bujagali Falls, národní parky Murchison Falls, Queen Elizabeth, jedinečné snímky královských hrobek zapsaných v seznamu UNESCO a samozřejmě místní lidé.

Součástí setkání bude i seznámení se zvyky domorodců, náboženstvím, s chudinskými čtvrtěmi, kam se běžní turisté nikdy nedostanou a s vesnicemi, kde se zastavil čas. Uslyšíte příběhy dětí, které ovlivnila epidemie HIV/AIDS nebo zákeřná malárie. A nevynecháme návštěvu u Pygmejů.

Do programu je zařazena i autogramiáda jednoho z autorů knihy “Uganda: znovuobjevená perla” a jedinečná příležitost adresně podpořit některé AIDS sirotky její koupí. Tato kniha vznikla v rámci projektu Světlo pro Ugandu (cena je 299,-Kč).

Máte-li chuť se alespoň na chvíli přenést do jiného světa a nechat plně pracovat fantazii, přijďte. Přednáška trvá 1,5 hodiny.

Zpět na rozvojovou pomoc

Získávejte novinky od ACET ČR

Děkujeme! Váš požadavek byl přijat.

Při odeslání formuláře došlo k chybě. Omlouváme se.